MojAndroid

Áno, preteky s autami a najmä vyhrávanie vám spôsobí skutočné zadosťučinenie. Takýchto hier je v obchode Play nespočetné množstvo. Skvelý pocit ale budete mať aj z ničenia nepriateľských áut. Ak k tomu prirátame online multiplayer s reálnymi hráčmi, dostaneme skutočne skvelú kombináciu. Presne na tej stavia hra Crash of Cars.

Jednoduchý princíp

V hre bude vašim hlavným cieľom prežiť a zbierať popritom koruny rozhádzané po mape. Čím viac ich pozbierate pred tým, ako bude vaše auto zničené, tým viac bodov dostanete. Aj keď vás ale zničia, nemusíte zúfať – o chvíľu začnete nanovo.

Hra sa odohráva na atraktívnych mapkách s množstvom prekážok, ale aj rôznych vylepšení, ktoré vás napríklad zrýchlia a môžete tak nepriateľovi spôsobiť viac škody.

Okrem spomínaných koruniek budete môcť zbierať aj rôzne vylepšenia, resp. si ich neskôr kupovať. V hre je dostupných až 30 rôznych áut a viac ako 30 rôznych skinov, ktorými môžete svoje autá skrášliť. Nechýbajú ani vylepšenia, ako delo či vrhač plameňov, ktoré spôsobia nepriateľom oveľa viac škody.

Online multiplayer

Veľkým lákadlom hry je najmä online multiplayer. Vďaka tomu budete hrať hru s reálnymi nepriateľmi a zažijete tak ešte viac zábavy. K dispozícii je síce aj offline verzia, ale tá nie je až tak prepracovaná. Na jednej strane je skvelé, že si hru budete môcť zahrať napríklad aj s priateľmi. Podmienkou je ale stabilné pripojenie k internetu, ktoré nemusíte mať vždy k dispozícii.

Asi vám nemusíme hovoriť, ako sa za hru platí, resp. neplatí. V obchode Play je k dispozícii zdarma, no nájdete tu reklamy a aj mikrotransakcie, ktorými môžete vylepšovať svoje auto a získať tak nad súpermi prevahu. Hru si ale môžete vyskúšať zadarmo a určite vám to odporúčame.

Verzia: 1.1.90
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.90
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

27.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+