MojAndroid

V obchode Play čoraz častejšie nachádzame online multiplayer hry, ktoré fungujú dobre aj na klasických mobilných zariadeniach. Novinkou s veľmi sľubnými parametrami je Crash Arena Turbo Stars, ktorá pochádza od tvorcov titulov Cut the Rope či King of Thieves.

Tešiť sa tak môžeme na skutočne kvalitnú hru, ktorá ponúkne peknú grafiku ale aj zaujímavé možnosti. V hre bude vašou úlohou zbierať rôzne súčiastky a vytvoriť z nich bojovného bota. Tým sa budete snažiť poraziť súperovho bota. Originalitu v hre zabezpečuje fakt, že botov bude stavať podľa vlastných predstáv.

Hra prebieha v online multiplayer aréne a za postupné získavanie víťazstiev budete získavať nové súčiastky, pomocou ktorých môžete vylepšovať svojich botov. Okrem toho v hre zohrávajú úlohu aj mačky, keďže skrátený názov hry znie C.A.T.S. Mačky vystupujú v roli pilotov vašich botov a dotvárajú zábavný nádych celej hry.

Titul Crash Arena Turbo Stars vyzerá naozaj veľmi zaujímavo a vzhľadom na predchádzajúce úspechy vývojárov sa zrejme môžeme tešiť na skutočne kvalitný titul. Žiaľ, hra teraz nie je dostupná na stiahnutie, ale môžete sa predregistrovať a byť tak medzi prvými, kto bude mať hru k dispozícii.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

4.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+