MojAndroid

Prešlo iba niekoľko dní odvtedy, ako sme vás informovali o úspešnom porte legendárnej hry Counter Strike 1.6 na Android. Hra, ktorá kedysi fungovala iba na moderných počítačoch, je dnes prístupná v zariadeniach, ktoré sa nám zmestia do vrecka. A dokonca aj na zápästie.

Náš tip
Zahrajte si Counter Strike 1.6 priamo na svojom Android zariadení

Je to skutočne trochu šokujúce, no ak by ste naozaj chceli, Counter Strike 1.6 si zahráte aj na hodinkách so systémom Android Wear. Vďačíme za to práve aplikácii Xash3D, ktorá umožnila inštaláciu hry na klasický Android. Fenomenálny čin demonštruje na videu Dave Bennett, ktorý si obľúbenú FPS hru nainštaloval na LG G Watch.

A výsledok? Podľa očakávania prakticky nehrateľná hra, ktorá ale napriek tomu funguje. Síce nie úplne plynulo, ale predsa. Okrem toho, že na malom displeji toho veľa nevidieť, sťažuje situáciu aj množstvo ovládacích prvkov, ktoré sú umiestnené na obrazovke. Bez pripojenia k internetu si zahráte iba s botmi, no pravdepodobne sa nedostanete ani k tomu. Counter Strike 1.6 na hodinkách nemá byť novým fenoménom mladých ľudí, ale dôkazom toho, ako ďaleko spoločnosť prišla po technologickej stránke a aké výkonné zariadenia nosíme na našej ruke. Ak by ste to ale stále chceli vyskúšať, môžete tak spraviť. Je veľmi pravdepodobné, že žiaden viac známy nebude mať na svojich hodinkách nainštalované nič, čo by bolo viac “cool”.

Zdroj: Dave Bennett via Android Community

27.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Hudini

    To musí byť úžasné, hrať to na pikodispleji…

    • 08

      Hudini unikla ti pointa

+