MojAndroid

Začiatkom mesiaca sme boli svedkami, že Corning Gorilla Glass prichádza ešet s odolnejšou novinkou na trh mobilných telefónov. Gorilla Glass 2. Generácie prichádza s ešte väčšou odolnosťou, lepšie chráni telefón, je o 20% tenšie a pri bežnom používaní takmer nezničiteľné.

Gorila Glass 2 je odolné proti poškodeniu, vydrží škrabance od kľúčov, pád z ruky a popritom všetkom ostáva nepoškodené. Rozbiť ho môžete len ak padne z dostatočne vysokého miesta alebo vyviniete naň tlak, ktorý už v bežnom prostredí nie je možné vyvinúť.

Corning Gorilla Glass bolo predstavené oficiálne na CES 2012 a vy môžete sledovať ukážku odolnosti tohto skla na demo video ukážke.

Predpoklad je, že oficiálna distribúcia v smartfónoch bude v druhej polovici roku 2012, takže novinky na vianočný trh by mohli už obsahovať tento odolný unikát.

Zdroj: androinica.com, androidguys.com Video: androinica.com

12.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+