MojAndroid

Prvá verzia hry Cordy od vývojárskeho štúdia SilverTree Media, sa na platforme Android pomerne rýchlo stala veľmi obľúbenou zábavkou a takmer prekonala hranicu 5 miliónov stiahnutí. Len nedávno sa v obchode Google Play objavilo jej pokračovanie s názvom Cordy 2 a odohráva sa na úplne inom svete, ktorý je obsadený zlým Boogaloo a jeho pomocníkmi.

Cordy 2

Pre tých, čo nepoznajú túto hru, Cordy je malý a zábavný robot s veľkou úlohou. V prvej časti mal zachrániť prvý svet získaním elektrickej energie. V pokračovaní Cordy Sky, sa na jeho ceste na druhý svet objavili problémy a jeho vesmírna loď núdzovo pristála na neznámej planéte. Teraz keď sa konečne dostal do svojho cieľa zistil, že svet je obývaný zlým Boogaloo a jeho armádou Boogie Bot-ov.

Cordy 2 Android hra  Cordy 2 Android hra

Nové pokračovanie ponúka celkom 48 úrovní a množstvo nových herných prvkov. V obchode Google Play je dostupný zdarma na stiahnutie, čo zahŕňa prvé 4 úrovne. Ak sa hráčovi zapáči, ostatné kolá môže získať formou vnútro-herných nákupov za nemalú sumu 4,49 €. Avšak Cordy 2 má všetko to, čo by ste od dobrej plošinovky očakávali a to rýchlosť, plynulosť, tajné skrýše, prepracovaná postava či príbeh, množstvo herných úspechov a hlavne poriadne veľa akcie.

Malý náznak toho, čo Cordy 2 ponúka si môžete pozrieť na nasledovnom videu:

11.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+