MojAndroid

V období Vianoc sme si pre vás pripravili ďalšiu zaujímavú súťaž. Jej názov je COOL Vianoce s COOLPAD a princíp tejto súťaže veľmi jednoduchý. Každý deň budete môcť otvoriť jedno okienko v kalendári, pod ktorým sa bude ukrývať súťažná otázka. Dnes súťaž končí, pretože nám ostal posledný smartfón, ktorý môžete vyhrať. A kedže je Štedrý deň, správnu odpoveď na otázku treba zaslať dnes do 12-tej hodiny. Pokiaľ budete odpovedať správne, budete zaradení do žrebovania o jeden smartfón. Víťaza vyhlásime do 13:00 hod. Všetkých výhercov nájdete v adventnom kalendári.

kalendar

coolpad-modena

Každý deň až do Vianoc, teda 24. decembra, môžete súťažiť o jeden z 24 smartfónov Coolpad Modena. Ten sa vyznačuje napríklad veľkým 5,5-palcovým displejom, 4-jadrovým procesorom Snapdragon 410, 1 GB RAM či fotoaparátom s rozlíšením 8 Mpix. Batéria s kapacitou 2500 mAh ho dokáže poháňať niekoľko dní a výhodou je rozhodne aj dualSIM funkcionalita, či veľmi moderný a štýlový dizajn. Ak si chcete o tomto zariadení prečítať viac, odporúčame vám našu detailnú recenziu.

 

Aktualizácia článku 12:25 hod.

Výherca 24.deň: Jakub Lang. Srdečne blahoželáme! 

24.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+