MojAndroid

Operačný systém Android má niekoľko výhod oproti konkurencii, pričom za jednu z nich môžeme považovať určite aj widgety. Tie si môžu používatelia pridávať na domáce obrazovky svojho zariadenia a vylepšiť si tak nielen jeho dizajn, ale aj funkcionalitu. Jedným z widgetov, ktoré dokážu skrášliť váš dizajn, je aj CodeG. Ten vám priamo na domácu obrazovku alebo do notifikačnej lišty vloží najnovší Doodle od spoločnosti Google.

Google-Doodle-main

Google Doodle je špeciálne upravené logo spoločnosti Google, ktoré sa zobrazuje najčastejšie pri vyhľadávaní. Je vždy vytvorené v súvislosti so špeciálnou príležitosťou, ktorá sa najčastejšie spája s konkrétnym dátumom. Aplikácia CodeG vám toto upravené logo dokáže vložiť priamo do notifikačnej lišty, prípadne na domácu plochu vo forme widgetu. Okrem toho môžete priamo v tejto aplikácii aj vyhľadávať alebo prehliadať staršie Google Doodle logá.

Aplikácia je sama o sebe veľmi jednoduchá a pre používanie nenáročná. Po spustení vás aplikácia vyzve, aby ste si povolili alebo zakázali zobrazovanie Doodle obrázku v notifikačnej lište a pokiaľ chcete, môžete si na vašu plochu klasicky umiestniť widget s Doodle. Aplikáciu CodeG si môžete bezplatne stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma

19.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+