MojAndroid

Hovorí ti niečo Node.js, škálovanie PHP, Cloud, Android, Angular.js alebo Durandal.js? Venuješ sa vývoju softvéru a rád si vypočuješ cenné skúsenosti od kolegov z branže? Alebo dokonca vieš prispieť k podnetnej debate? Tak príď na CodeCon – prvé veľké stretnutie IT komunity, ktoré sa uskutoční v Bratislave dňa 20.09.2014 (sobota).

Konferencia je určená pre všetkých, ktorých baví programovanie a vývoj webových stránok, aplikácií, mobilných aplikácií a všetkého okolo toho. CodeCon prinesie spolu 18 skvelých prednášok od 17-tich vývojárov, pre ktorých nie je programovanie len práca, ale aj hobby, tiež otvorené debaty rôznych IT komunít, no a samozrejme, pekné hostesky:). 

Našim zámerom je spojiť profesionálnych aj amatérskych IT vývojárov, a vymeniť si kontakty, skúsenosti, či vedomosti z rôznych vývojárskych oblastí. Ak si Windowsák, Linuxák alebo Jabĺčkar, tak zahoď predsudky – konferencia je otvorená pre nadšencov všetkých platforiem. Stretneš ďalších podobných týpkov ako si ty – očakaváme vyše 300 IT nadšencov a veríme, že medzi nami uvidíme aj nejaké programátorky :) Vstup je zadarmo (nutná registrácia na stránke konferencie).

Témy v skratke

Žiadne marketingové omáčky o technológiách a službách, len holé skúsenosti. Zaujímavé trendy vo vývoji webových a mobilných aplikácií, recenzie na platformi a tooly, ktoré neušli konštruktívnej kritike. Alebo inak – Node.js (WebSocket, použitie NoSQL vs RDBMS), škálovanie PHP, Laravel framework, Gulp, Angular.js, TypeScript, Durandal.js, cloudové riešenia Microsoft Azure Cloud Services a IBM BlueMix, SQL Server 2014 In-Memory, Drupal 8, Python, Docker, GIS (geografické informačné systémy), iOS, Android, Windows Phone, XAML + MVVM (WPF) a pre dospelých vývojárov: Softvérový vývoj ako kultúrny fenomén.

Bez partnerov to nejde – rád by som sa chcel aspoň takto poďakovať spoločnostiam  DATALAN (www.datalan.sk), Microsoft (http://www.microsoft.com/sk-sk/default.aspx) a IBM (http://www.ibm.com/sk/sk/) , ktorí konferenciu finančne podporili a všetkým mediálnym partnerom. Veľké ďakujem patrí komunitným portálom: Debug.sk (www.debug.sk), Vyvojari.sk (www.vyvojari.sk), Rubyslava (www.rubyslava.sk), Robime.it (www.robime.it), JavaGroup (www.jug.sk), Zajtra.sk (www.zajtra.sk), WebElement (www.webelement.sk), Alian.info (www.alian.info).

Takže píš si: CodeCon 2014

Vidíme sa 20.09.2014, Bratislava
Vstup zadarmo, ale POZOR, nutná registrácia

Pre registráciu a viac informácií o konferencii, navštívte stránku: www.codecon.sk.

Mediálnym partnerom konferencie je aj portál MojAndroid.sk.

28.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+