MojAndroid

Aj tento týždeň sme pre vás pripravili zaujímavé novinky, tipy na aplikácie a recenzie na zaujímavé Android zariadenia. Ako každý týždeň, aj dnes pokračujeme v našom seriály Čo týždeň dal, kde nájdete prehľadný zoznam všetkých článkov, ktorá ste si v 32. týždni tohto roka mohli na MojAndroid.sk prečítať. Nechýba ani video, kde sme spomenuli niekoľko najzaujímavejších noviniek. A vo videu pre zmenu uvidíte až štyroch redaktorov našej stránky, želáme príjemné sledovanie našej relácie.

MojAndroid.sk tipy a triky, recenzie

Aj tento týždeň ste si na MojAndroid.sk mohli prečítať niekoľko recenzií

Slovenskí operátori

Android novinky

Android telefóny

HTC One X dostal významnú aktualizáciu, ktorá zvyšuje výkon a vylepšuje funkcie telefónu

Android tablety

Samsung predstavil Galaxy Note 10.1

Android aplikácie

Android hry

Ak chcete dostávať každý týždeň Android novinky priamo na svoj email a vedieť o každej súťaži, ktorú spustíme na našej stránke, prihláste sa k odberu nášho MojAndroid.sk newslettra.
Zadajte svoj e-mail:
12.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

4 odpovede na “MojAndroid.sk: čo týždeň dal (32/2012) [VIDEO]”

  1. Dobrý rad by som sa chcel opytať hocikoho na jednu otázku. ..chcem si kupit
    tablet ktorý ma HD display (Asus tranformer pad Infinity FT700 )… tak
    či na to rozlíšenie to full HD pôjdu aj ostatné aplikácie alebo hry…
    no tie ktoré idú napr na rozlíšenie 480×800 alebo poprípade na
    1280×800….. Lebo taký problém je na Apple 3 ktorý dal rozlíšnie
    1920×1200 a musel začať upravovať aplikácie aby išli na také rozlíšnie..
    a dokonca sa musela zväčšiť aj veľkosť aplikácie alebo hry…. tak rád
    by som vedel odpoveď či to full HD ovplyvní aplikácie…..Pýtam sa to
    nakoľko som to nevedel nájst a už som písal aj na pár fór a nik mi na to
    neodpovedal. Tak by som chcel vedieť Vaše vyjadrenie… Díky

    • Ahoj Mati, Android automaticky prispôsobuje rozlíšenie aplikácií už od verzie Honeycomb 3.2. Samozrejme to používateľské prostredie nebude tak dobre vyzerať ako keby bolo prispôsobené pre toto rozlíšenie. Spustiť by si však mal všetky aplikácie kompatibilné s danou verziou Androidu. My sme testovali dva tablety s takýmto rozlíšením vrátane Infinity a s nami testovanými aplikáciami sme nemali problémy.

      • Ďakujem pekne…. konečne mi niekto dal 100% odpoveď.. a prosim vás aké ste testovali s HD rozlíšením ak smiem vedieť

  2. Páči sa mi váš veselý štýl prezentácie.Pozerám vás rád a predsa očami sa človek naučí najviac.

+