MojAndroid

Aj počas uplynulého týždňa sa vo svete technológií udialo mnoho zaujímavých vecí. Ak ste nestihli zachytiť všetky novinky, nevadí. V tomto článku vám prinášame prehľad tých najdôležitejších, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Súťaž: Vyhrajte hodnotné ceny

Počas tohto mesiaca oslavujeme 13-te narodeniny portálu MôjAndroid.sk a v súvislosti s tým sme si pre vás, našich čitateľov, pripravili súťaž o hodnotné ceny. Do súťaže sa zapojíte vyplnením krátkeho dotazníka, ktorý nám pomôže ďalej sa zlepšovať a prinášať vám ešte lepší obsah.

Platby mobilom a hodinkami: Všetko, čo potrebujete vedieť

Bezkontaktné platenie kartou je na Slovensku mimoriadne populárne. A niet sa čomu čudovať, zaplatiť priložením k terminálu je nielen rýchle, ale aj pohodlné. A keďže v roku 2023 máme neustále pri sebe aj smartfóny či smart hodinky, bola by škoda nevyužiť to. Na to, aby sme mohli bezkontaktne zaplatiť smart zariadením, je ale potrebné splniť dve dôležité požiadavky.

Samsung vo veľkom aktualizuje. Dostane aktualizáciu aj ten váš?

Samsung v poslednom čase aktualizuje viacero svojich modelov, ktoré dostávajú nielen bezpečnostné záplaty, ale aj nové funkcie. Najnovšieho softvéru sa dočkali nielen drahé vlajkové lode či skladacie modely, ale aj zariadenia strednej triedy.

Používatelia Android Auto majú problém. Čo sa deje?

Platforma Android Auto prešla nedávno aktualizáciou, no nedopadlo to úplne tak, ako by malo. Množstvo používateľov po celom svete sa sťažuje na problémy, ktoré po nej vznikli. Problém sa objavuje aj v niektorých starších verziách Android Auto.

Nebezpečné aplikácie v Google Play

Odborníkom na internetovú bezpečnosť sa pred niekoľkými dňami podarilo odhaliť nový vírus, ktorý bol vložený do viacerých obľúbených Android aplikácií. Niektoré z nich sú mimoriadne populárne a majú milióny stiahnutí.

10.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+