MojAndroid

Výstava IFA 2018 v nemeckom Berlíne štartuje už v týchto dňoch a množstvo svetoznámych výrobcov na tejto výstave predstaví svoje nové zariadenia. Tešiť sa tak môžeme na nové Android smartfóny, príslušenstvo a ďalšie technologické zariadenia. Na jednotlivých tlačových konferenciách nebude chýbať ani naša redakcia, a tak vám prinesieme informácie z prvej ruky, priamo z dejiska výstavy.

Tieto novinky už poznáme | LG

Hoci výstava bude pre verejnosť otvorená až od 31. augusta, tlačové konferencie pre novinárov sa uskutočňujú priebežne aj 29. a 30. augusta 2018. Niektorí výrobcovia svoje novinky predstavili dokonca tesne pred štartom výstavy. Poznáme tak už podobu a technické špecifikácie smartfónov LG G7 One a LG G7 Fit. 

Úniky informácií | Sony, Huawei

Predošlé úniky informácií ukázali aj na prípadné technické špecifikácie zariadení Huawei Mate 20 Lite či Sony Xperia XZ3. Prvý menovaný je zástupca “Lite” verzie zariadení a zapadne tak do strednej či vyššej strednej triedy. Sony pravdepodobne predstaví ďalšiu generáciu svojho vlajkového zariadenia.

Smartfón Huawei Mate 20 Lite.

BlackBerry či Motorola

BlackBerry, v súčasnosti pod krídlami čínskeho TCL, pripravuje svoju odľahčenú verziu aktuálneho smartfónu pod označením BlackBerry KEY2 LE. Na druhej strane Motorola, ktorú vlastní čínske Lenovo, pripravuje svoje nové zariadenie s názvom Motorola moto z3, avšak dostupné informácie poukazujú aj na smartfón Motorola moto G7. Sme tak zvedaví, ktoré zariadenie sa stane realitou už v najbližších hodinách.

Smartfón Motorola moto Z3.

Honor, HTC a Samsung

Dcérska značka spoločnosti Huawei s názvom Honor oficiálne uvedie svoj nový smartfón zameraný najmä na mobilné hry. Ponesie názov Honor Play, pričom v Ázii je tento smartfón už známy a preto poznáme aj jeho technické špecifikácie. Spoločnosť HTC pripravuje odľahčenú verziu svojho vlajkového zariadenia. Po vzore svojho predchodcu ponesie názov HTC U12 Life. O novinkách z dielne spoločnosti Samsung nemáme informácie, a preto táto tlačová konferencia bude jemným prekvapením.

Smartfón Honor Play.

Ďalšie produkty

Na výstave IFA 2018 si nájdu svoje miesto aj ďalšie produkty možno od menej známych výrobcov. Dôkazom toho sú aj čerstvo predstavené hodinky z dielne dánskej spoločnosti Skagen, ktoré okrem fitness funkcií ponúknu aj technológiu GPS či NFC.

Smart hodinky Skagen.

Pokiaľ chcete mať aktuálne informácie priamo z diania, sledujte náš web aj v nasledujúcich dňoch. Postupne vám prinesieme čerstvé technologické novinky priamo z jednotlivých tlačových konferencií.

Za pozvanie na výstavu IFA 2018 ďakujeme spoločnostiam Lenovo a Samsung.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
LG G7 One a G7 Fit oficiálne: Vyššia stredná trieda prichádza | IFA 2018
Náš tip
Nová generácia hodiniek od firmy Skagen dostane GPS a fitness funkcie | IFA 2018
29.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+