MojAndroid

FLUDnews je novým prírastkom vo svete čítačiek správ v zariadeniach Android. Hneď po svojom umiestnení na Android Markete sa aplikácia ocitla vo vysokom hodnotení používateľov a už dnes má na svojom konte niekoľko tisíc stiahnutí.

V čítačke správ je niekoľko nastavení a spravodajských serverov, ktoré poskytujú naozaj rôznorodý výber informačných kanálov. Môžete si pridávať informácie podľa zamerania, alebo si vytvoríte spojenie, ako sme to urobili s našim – vašim MôjAndroid.sk portálom.

 

 

Aplikácia je veľmi rýchlym spôsobom , ako sa denne dostať k dôležitým informáciám, z rôznych oblastí. Napriek tomu, sme po niekoľkých spusteniach mali problém aplikáciu priniesť do žiadaného stavu informačného kanála, a aplikácia si sama vynútila zatvorenie. Po týchto problémoch aplikácia samovoľne spomalila svoju činnosť.

Napriek tomu veríme, že aplikáciu – čítačku správ FLUDnews otestujete vo svojich Android zariadeniach a dáte nám vedieť svoje skúsenosti. Veríme, že vývojári v nasledujúcich týždňoch vychytajú nedostatky a FLUDnews bude patriť k vyhľadávaným čítačkám správ v Android smartfónoch.

Android Market

 

29.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+