MojAndroid

Keď už je nielen naša krajina, ale prakticky aj celý svet obutý v probléme s názvom koronavírus, určite nie je dobré sa v tomto období zhromažďovať čo i len pri menších skupinkách ľudí. Možno sa vám v nedávnej dobe stalo, že ste sa vybrali do blízkeho obchodu nakúpiť potraviny či hygienické potreby a prišli ste na to, že väčšina tovaru zmizla?

Našťastie, vďaka internetu už nemusíte chodiť po hocijaký tovar nikam. Úplne stačí, keď si ho objednáte z pohodlia a bezpečia domova online. V tomto článku sme pre vás vybrali čističky vzduchu do domácnosti, ktoré si môžete objednať cez internet a doručí vám ich kuriérska služba. Objednávať je možné aj pomocou mobilnej aplikácie a taktiež sa v našej krajine osvedčil už aj spôsob vyzdvihovania objednávok prostredníctvom takzvaných AlzaBoxov.

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

Dyson Pure Cool

Philips Series 2000i Combi

Rowenta PU3030F0 Pure Air

Airbi PRIME

Airbi AIRWASHER

Náš tip
Umelá inteligencia dokáže identifikovať koronavírus už do 20 sekúnd

18.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+