MojAndroid

Sieť kín Cinema City Slovensko prichádza ako prvá zo sietí kín so službou, ktorá všetkým zákazníkom ušetrí drahocenný čas. Ak pôjdete najbližšie do kina, môžete si ušetriť čas a kúpiť lístok v samoobslužných EXPRES pokladniach. Novinka slúži na jednoduchý nákup lístkov, ktorý spočíva vo veľmi ľahkom ovládaní. Vďaka Cinema City budete mať lepší a neporušený zážitok z filmového plátna!

EXPRES pokladne prinášajú samé výhody. Namiesto nákupu vstupeniek u zamestnancov kina a čakania v dlhých radoch, si návštevníci môžu kúpiť lístok v kiosku, a to prostredníctvom dotykovej obrazovky, ktorá ich povedie cez proces objednávania i platby kartou, a tak si môžu okamžite vytlačiť svoje vstupenky, či už do 2D alebo 4DX, kde sa maximálne ponoríte do deja vďaka zmyslovým a pohybovým vnemom. Taktiež SUPERSCREEN, kde vás spojenie obrazu a zvuku vtiahne priamo do deja a komfortné sedadlá vám zabezpečia maximálne pohodlie.

Rady na zakúpenie vstupeniek, ktoré sa eliminujú pomocou samoobslužných kioskov, vylepšia filmový zážitok všetkým zákazníkom a ušetria im drahocenný čas.
V máji navyše môžu traja šťastlivci vďaka EXPRES pokladni vyhrať vstupenky do kina. Stačí ak sa do konca mája, teda 31.5., odfotite pri EXPRES pokladni v Cinema City, dáte follow na Instagrame @cinemacity_sk a použijete #RandeZKinomatu.

21.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+