MojAndroid

Priestory coworkingu 0100 Campus sa počas jedného víkendu opäť naplnia novými podnikateľskými nápadmi. Podujatie Startup Weekend Bratislava 7 sa uskutoční začiatkom tohto decembra 9. – 11. 12. 2016.

Startup Weekend sa každoročne koná v rôznych kútoch sveta. Ako zvyčajne sa tento 54- hodinový maratón uskutoční aj v Bratislave. Mladé potenciálne talenty tu majú priestor na rozvoj svojich podnikateľských ideí. Záujemcovia môžu využiť svoj talent a presadiť vlastný podnikateľský nápad. Príkladom pre našich nadšencov môžu byť úspešný startup Sli.do, ktorý začínal práve na Startup Weekende.

Počas celého víkendu sa tímy snažia zo svojej idey vyťažiť maximum. Účastníci si medzi sebou zostavia tímy a spoločne pracujú na svojich projektoch. Aj za pomoci skúsených mentorov z praxe sa snažia rozpracovať svoj projekt od idei až po relevantný výstup, ktorý sa častokrát pretaví v životaschopný projekt. Je to tiež jedinečná možnosť, ako získať mnoho nových skúseností a kontaktov do budúcnosti.

Na záver víkendu tímy odprezentujú výsledky svojej práce. Záverečnej prezentácie sa môže zúčastniť aj široká verejnosť priamo na mieste, alebo si ju môže každý záujemca pozrieť prostredníctvom live streamu na webovej stránke (swba.sk).

Spomedzi zúčastnených odborná porota vyberie tri víťazné tímy. Pri záverečnom hodnotení sa zohľadňuje najmä nápad, jeho využiťeľnosť a potenciál rozvoja do budúcnosti. Lístky na SWBA 7 sú už v predaji online tu: https://www.eventbrite.com/e/startup-weekendbratislava-7-tickets-29020633496. Cena lístka zahŕňa kompletný catering a pitný režim počas celého víkendu, ako aj krásne startupovské tričko.

A ani tento rok by sa Startup Weekend nezaobišiel bez našich partnerov a sponzorov. Za pomoc vopred ďakujeme SBA, KPMG, ESET, Microsoft, Slovak Telekom a tiež mnohým ďalším.

Mediálnym partnerom Startup Weekend! je MojAndroid.sk

29.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+