MojAndroid

Vášniví Instagrameri si pred pár dňami iste všimli “drobnú” zvláštnosť v aplikácii. Nové príspevky sa nedali prezerať scrollovaním hore a dole, ako zvyčajne, ale posúvaním doboku! (Tak, ako pri pozeraní Insta stories). Mnohí používatelia z tejto náhlej a neočakávanej zmeny dostali šok a okamžite sa začali sťažovať. Išlo však o náhodnú chybu.

Z dôvodu chyby niektorí používatelia zaznamenali zmenu v zobrazovaní ich nových príspevkov. Tento problém sme však rýchlo vyriešili a všetko sa vrátili do normálnu. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti. – vyjadril sa hovorca spoločnosti Instagram

Spoločnosť Instagram sa snažila nový štýl prezerania príspevkov otestovať iba na malom percente používateľov, avšak chyba spôsobila zainteresovanie oveľa väčšieho počtu ľudí, ako bolo pôvodne naplánované. Podľa šéfa Instagramu, Adama Mosseriho, stačí aplikáciu Instagram iba reštartovať a táto zmena by mala okamžite zmiznúť.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Je možné, že Instagram naozaj v budúcnosti zmení štýl prezerania príspevkov na “horizontálne scrollovanie”. Ale vzhľadom na to, aké nahnevané reakcie spustila táto chyba, mali by si lepšie premyslieť, či naozaj túto zmenu zavedie.

29.12.2018
Zdroj: techcrunch

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+