MojAndroid

Novým pomerne nepríjemným bugom trpia niektorí používatelia mobilnej aplikácie Facebook. Facebook nanovo pridáva staré príspevky na nástenky používateľov (podobne ako vo forme spomienok) avšak tentokrát bez ich akéhokoľvek súhlasu. Niektorí používatelia hlásia tiež pripnuté staré príspevky na nástenkách už vymazaných priateľov.

Spomínané príspevky sú zjavne pridávané náhodne a navyše vyzerajú, že boli pridané nedávno. Mnoho používateľov Facebooku je z tejto udalosti zmätených a naštvaných. Tieto chyby sa zvyknú objavovať po aktualizovaní aplikácie alebo prezretí videa “Prehľad roka 2016.” Momentálne nie je jasná príčina, prečo sa tieto príspevky objavujú, ostáva však dúfať, že Facebook si všimne spätnú väzbu od používateľov a rýchlo pripraví aktualizáciu pre opravu chýb.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : gizmodo.com

10.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+