MojAndroid

Ak sa aspoň trocha zaujímate o root Android smartfónov a tabletov, tak vám pojem CyanogenMod určite niečo hovorí. Títo páni vytvárajú alternatívne ROM z natívnych verzií Androidu a ich najnovšou prácou je CyanogenMod 10.1, ktorý je založený na Androide 4.2 Jelly Bean. A práve od tejto verzie CyanogenModu sa môžeme tešiť na nový widget hodín, Chronus, ktorý bude exkluzívne dostupný len v týchto ROM-kách.

Widget hodín Chronus je použiteľný tak na domácej obrazovke, ako aj na obrazovke zamknutej. Môžete si ho ľubovoľne nastavovať a prednastavený je tak, aby vám ukazoval okrem času aj informácie o počasí a nadchádzajúce udalosti v kalendári, ako to môžete vidieť aj na obrázku vyššie. Chronus je dostupný vo všetkých CyanogenMod 10.1 nightly ROM-kách, či už pre smartfóny alebo tablety a ak sa vám zapáčil, môžete si ho stiahnuť aj s novou nightly ROM-kou na odkaze get.cm. Ak tak spravíte, dajte nám v komentároch vedieť, ako sa vám páči.

Via AndroidPolice

2.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+