MojAndroid

Google spustil v lete predaj zariadenia s názvom Chromecast, ktorého hlavnou úlohou je príjem obrazu zo smartfónov alebo tabletov s operačným systémom Android a iOS. Malý USB kľúč má veľký potenciál najmä pre ľudí, ktorí nemajú v domácnosti Smart TV. Jeho využitie je však obmedzené len na niekoľko podporovaných aplikácií. Google však pred malou chvíľou oznámil, že Chromecast získava podporu desiatich nových aplikácií.

Chromecast aplikacie

Google pridal možnosť streamovať prostredníctvom týchto aplikácií – VEVORed Bull.TVSongzaPostTVViki, Revision 3BeyondPodPlexaVia a RealPlayer Cloud, pričom úplný zoznam podporovaných aplikácií nájdete na adrese chromecast.com/apps. Google uvádza, že podpora ešte v tejto chvíli nie je dostupná, no v priebehu pár dní by malo streamovanie do Chromecastu fungovať. Samozrejme musíte sa ubezpečiť že máte najnovšie verzie týchto aplikácií vo vašom zariadení. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto zariadení, prečítajte si našu recenziu, na ktorú odkazuje TIP.

Náš tip
Recenzia | Google Chromecast

Zdroj: Google

 

10.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+