MojAndroid

Chromebooky sú veľmi zaujímavou veličinou na poli osobných počítačov. Ponúkajú funkcie, ktoré stačia väčšine používateľov, a to často za bezkonkurenčnú cenu. Systém Chrome OS je ale veľmi jednoduchý, no spôsob aktualizácií je už iná vec. Chromebooky sú aktualizované na báze zariadenia, a teda každý majiteľ zariadenia s Chrome OS si musí sám zistiť, kedy by mal byť jeho počítač aktualizovaný. Vďaka tejto šikovnej stránke už nemusíte viac pátrať.

CrOS Updates Serving je jednoduchý zoznam populárnych počítačov s Chrome OS a informáciami o stave ich aktualizácií, a to dokonca v jednotlivých kanáloch Stable, Beta, Dev a Canary. Vďaka tomu máte vždy prehľad o tom, akú verziu systému môžete na svojom počítači očakávať. Okrem toho stránka ponúka aj odkazy na Recovery Image súbory, ktoré vám môžu prísť vhod najmä pri testovaní nových funkcií v nestabilných verziách systému.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+