MojAndroid

Vy ste ešte nepočuli o Pokémonoch? Tak to ste museli doteraz žiť v nejakom bunkri uprostred lesov, lebo pokémonmánia je dnes v plnom prúde. Články a statusy na sociálnych sieťach nás zahlcujú denne, pričom nie vždy je to príjemné – najmä pre ľudí, ktorí nikdy neprišli na chuť a zmysel chytania akýchsi zvieratiek – Pokémonov. Ak patríte medzi nich, tak vám príde vhod nové rozšírenie pre internetový prehliadač Chrome.

Ak pri prehliadaní internetových stránok už nechcete o Pokémonoch ani počuť, v tomto prípade čítať, tak si nainštalujte nové rozšírenie pre Chrome. Pokemon NO! vás zbaví všetkého, čo by sa ich mohlo týkať. Nadpisy, text aj obrázky zmiznú a nahradia ich iba biele plochy. Ikona rozšírenia tiež informuje, koľko referencií na stránke bolo zablokovaných. Či je ale toto najlepší spôsob, ako sa vyhnúť ošiaľu s menom Pokémon je len na vás. Možno bude stačiť jednoducho články na túto tému ignorovať a nevšímať si ich.

–> STIAHNI ROZŠÍRENIE Pokemon NO! PRE CHROME <–

15.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+