MojAndroid

Google Chrome je najpoužívanejším mobilným prehliadačom. Pokiaľ ho využívate naozaj naplno a častokrát máte otvorených viac okien, možno ste si všimli, že práca s nimi až taká skvelá nie je. Kartový štýl prehliadača je síce pekný a aj účinný, no len v prípade, že nepracujete s viacerými oknami. Ak ich máte otvorených viac, prepínanie medzi nimi a vyhľadávanie toho správneho môže byť náročné a zdĺhavé.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Rýchlejšie a prehľadnejšie

Google o tomto vie a pracuje na vylepšení, ktoré by malo byť súčasťou prehliadača v najbližších dňoch. Z jednotlivých okien budete môcť vytvárať skupiny a dočkáme sa aj zmeny dizajnu. Pri otváraní nového okna budete mať k dispozícii jeho priame otvorenie v skupine, ktorú si nastavíte. Podobné stránky tak môžete mať otvorené každú v jednom okne, pričom tieto okná sa budú nachádzať v jednej skupine.

Zoznam týchto skupín/okien bude zobrazený v mriežke s dvoma stĺpcami, čo značne uľahčí navigáciu a hľadanie toho správneho okna či skupiny. Navyše, každé okno bude disponovať aj náhľadom. Ten bude zobrazovať to, čo ste mali na stránke pred tým, ako ste ju minimalizovali. Toto nové rozhranie je stále vo vývoji, jeho dokončenie je otázkou pár dní.

Náš tip
Ako si nastaviť tmavý režim v Google Chrome | NÁVOD

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+