MojAndroid

Android O prinesie množstvo zaujímavých funkcií a medzi nimi nebude chýbať ani nová funkcionalita obľúbeného prehliadača Google Chrome. Ten by mal priniesť podporu pre picture-in-picture video, a to bez rozdielu medzi zariadeniami. Chrome pritom nie je prvou aplikáciou, ktorá ponúkne túto funkciu.

Novinka bude fungovať naozaj jednoducho – v Chrome spustíte video a necháte si ho zobraziť na celú obrazovku. Následne dvakrát po sebe kliknete na tlačidlo Multitasking (Posledné) a video sa zobrazí v zmenšenom okne. Naraz tak na svojom smartfóne alebo tablete môžete sledovať video popri tom, ako budete napríklad skrolovať sociálne siete. Pokiaľ máte zariadenie s Androidom O a používate Chrome v developerskej verzii, môžete si túto funkciu vyskúšať už dnes.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

26.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+