MojAndroid

Každý z používateľov internetového prehliadača Google Chrome sa zrejme stretol so situáciou, kedy bol offline a namiesto zadanej webstránky sa mu na monitore zobrazil krátkoruký T-Rex, ktorý je symbolom toho, že sa s tým nedá nič robiť. Pokiaľ ste ale stlačili medzerník (v smartfóne klikli na displej), T-Rex sa rozbehol a preskakoval kaktusy v jednoduchej hre. Ide o príjemné spestrenie na čakanie opätovného spustenia internetu, ktoré sa dočkalo dokonca aj samostatnej Android hry. Dnes si môžete s T-Rexom, ktorého meno je Steve, zaskákať aj v plávajúcom widgete vždy, keď na to dostanete chuť.

Náš tip
Google Chrome ponúka ako Easter Egg hru s T-Rexom, stiahnuť sa dá už aj na Android

Aplikácia Steve – the jumping dinosaur prináša pre zariadenia s Androidom a iOS možnosť rýchleho spustenia tejto jednoduchej hry vo forme widgetu. Zatiaľ čo v prípade iOS je túto hru možné hrať len v centre s upozorneniami, verzia pre Android ponúka plávajúci widget. Jeho aktivovaním sa na displeji objaví mala ikona so Steve-om, ktorej potiahnutím do strany rozbalíte plávajúci widget s touto jednoduchou hrou. Zahrať sa tak môžete vždy, keď na to dostanete chuť.

Nevýhodou aplikácie je to, že pri zobrazení plávajúceho widgetu sa zobrazuje v notifikačnej lište stále upozornenie o bežiacej aplikácii, no hru si môžete zahrať aj v klasickej podobe po spustení z appdrawera (menu s aplikáciami). Celá hra je dostupná bezplatne, no za peniaze si môžete dokúpiť nové postavičky, s ktorými budete skákať. K dispozícii je napríklad napodobenina Nyan Cat, Sonica, skákajúci donut, či nahnevaná mačka. Ich kúpou sa zmení aj pozadie, na ktorom skáču. Každá z postavičiek stojí 99 centov. Ak si hru nainštalujete, dajte nám vedieť, aké najvyššie skóre sa vám v nej podarilo nahrať! :-)

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
31.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+