MojAndroid

Internetový prehliadač Chrome je dostupný v niekoľkých verziách. Pre bežných používateľov je k dispozícii stabilná verzia, ktorá je dôkladne otestovaná a pripravená na dennodenné používanie, pre tých čo chcú nové funkcie o niečo skôr je to zas Beta. Tá ale už môže obsahovať nejakú tu chybu alebo iné nedostatky. V prípade, že chcete vedieť o nových funkciách, ktoré Google pripravuje pre stabilnú verziu, tak je tu ešte variant pre developerov. No a úplne špeciálnym prípadom je tzv. Canary verzia prehliadača, ktorá je aktualizovaná každý pracovný deň bez akéhokoľvek testovania. Táto obsahuje vždy najnovšie programové jadro, funkcie, či opravy.  Keďže ale nepodlieha testovaniu, môže byť nestabilná a obsahovať iné chyby.

Inštalácia Canary prehliadača so sebou prináša aj niekoľko ďalších nevýhod. Pravidelné aktualizácie môžu spotrebovať aj viac ako 100MB dát týždenne a preto sa odporúča, aby sa aplikácie vo vašom zariadení aktualizovali výhradne len pri pripojení cez WiFi. Ak aj napriek tomu máte záujem o testovanie toho najnovšieho, čo ponúka Chrome na Androide, tak môžete tak urobiť inštaláciou Chrome Canary priamo z obchodu Play. Ten bude fungovať nezávislé od vášho bežného Chrome prehliadača.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

19.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+