MojAndroid

S príchodom systému Android Lollipop sa v Google rozhodli, že začnú experimentovať so zobrazením kariet v prehliadači Chrome. Tie sa začali objavovať ako samostatné aplikácie v menu multitaskingu, čo malo sprehľadniť prehliadač a zjednodušiť jeho používanie. Mnohí používatelia ale tejto novinke neprišli na chuť a po tom, ako ju v krátkosti vyskúšali, sa vrátili k pôvodnému zobrazeniu kariet priamo v prehliadači. Netrvalo veľmi dlho a spoločnosť si uvedomila, že tadiaľto cesta nevedie a funkciu v najnovšej verzii v prehliadači už nenájdeme.

Náš tip
Slováci najčastejšie používajú na prehliadanie internetu Google Chrome

Ak už máte nainštalovanú verziu prehliadaču v51, tak by ste tam túto možnosť hľadali ťažko. Ani my ju tam už nevidíme, no tak, ako mnohí používatelia na svete, ani my sme si chýbajúcu možnosť nevšimli hneď. Už dávno používame prehliadač v štandardnom zobrazení s kartami priamo v prehliadači a nie v menu s poslednými aplikáciami, keďže nám takéto zobrazenie často prekážalo pri pohodlnom prehliadaní internetových stránok. Google našťastie hneď od začiatku umožnil zmeniť toto zobrazenie do pôvodnej podoby. Ktoré zobrazenie kariet prehliadaču vyhovovalo viac vám? Bude vám funkcia v aplikácii Chrome chýbať? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom a ak ešte nemáte nainštalovanú najnovšiu verziu prehliadaču Chrome, neváhajte a kliknite na wdiget pod článkom, ktorý vás prenesie priamo do obchodu Play, kde môžete skontrolovať dostupnosť aktualizácie pre vaše zariadenie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google Chrome Releases via engadget

9.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+