MojAndroid

Aj keď je dnes pokrytie mobilným internetom lepšie ako pred piatimi rokmi a zákazník si môže vybrať z množstva mobilných dátových paušálov, občas je aj tak mobilný internet nedostupný. Či už kvôli tomu, že ste mimo pokrytia alebo prekročíte FUP vášho dátového balíčka. Práve pre takéto prípady spoločnosť Google teraz v novej aktualizácii svojho internetového prehliadača Chrome prináša novú funkciu, ktorá by mohla používateľom v takýchto situáciach pomôcť. Tá umožní používateľom Chrome z viac ako 100 krajín vrátane Indie, Nigérie, Indonézie a Brazílie podľa slov Googlu prehliadať web stránky bez internetového pripojenia. Znie to trochu podivne?

Podstatou novej funkcie je, že keď prehliadač zaregistruje pripojenie k bezplatnej Wi-fi sieti, stiahne najpopulárnejší aktuálny obsah pre váš región. To znamená web stránky, ktoré si ľudia vo vašej lokalite najčastejšie prezerajú. Tie si následne budete môcť prezrieť v offline režime bez internetového pripojenia. Aj touto novou funkciou sa spoločnosť Google snaží udržať dominantný podiel svojho internetového prehliadača pred konkurenciou na android platforme.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
26.6.2018
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+