MojAndroid

Google zverejnil ďalšiu verziu svojho prehliadača pre mobilné zariadenia – Google Chrome, označenú ako v58.0.3029.83. Tá obsahuje niekoľko vylepšení a noviniek. Prvou z nich je napríklad jednoduchšia správa stiahnutých položiek, či vylepšené menu pre čistenie histórie a súborov prehliadania. Nás však zaujala iná novinka.

Náš tip
Chrome načítava webstránky o 10-20% rýchlejšie ako minulý rok

Ňou je možnosť otvoriť URL v texte na novej karte len tým, že ju dlhšie podržíte. Táto novinka uľahčí prehliadanie internetu viacerým používateľom a rozhodne ju vítame aj my. Nová verzia aplikácie Google Chrome bude dostupná pre všetkých používateľov vo forme automatickej aktualizácie z obchodu Play už budúci týždeň. Ak ale patríte medzi nedočkavcov a chcete si ju vyskúšať už dnes, môžete si ju stiahnuť vo forme APK súboru z webu APKMirror.com.

Ak si nový Chrome nainštalujete, napíšte nám, či ste postrehli nejaké ďalšie novinky, vylepšenia alebo aj zhoršenia. Používate iný prehliadač pre Android? Ak áno, napíšte nám aký a prečo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Chrome Blog 

26.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+