MojAndroid

Plno ľudí v supermarkete, plno ľudí na vianočných trhoch, kvalitná “plnka” aj v autobuse, všetci sa niekam náhlia, zháňajú darčeky na poslednú chvíľu, všade je zhon a vo vzduchu cítiť predvianočný stres… A vy z toho celého máte už teda pekelné nervy. Môžete si ich vybiť v novej Android hre Christmas Rage s príznačnou vianočnou tematikou od slovenského herného štúdia Wildea.

Táto arkáda z dielne slovenských vývojárov Wildea bude pri vybíjaní nervov určite veľmi nápomocná. Hlavnou postavou hry je Santa, ktorému však rozmaznané decká tejto doby naozaj znechutili jeho prácu – roznášanie darčekov. Bolo naozaj len otázkou času, kedy jeho hnev vytryskne na povrch a poriadne sa na deti naštve. Zoberie svoje vrece, zbalí do neho zhnitú zeleninu, ovocie a rôzne zvrátené hračky a začne nimi decká obhadzovať.

Vybite si svoju zlosť na protivných deťoch – ako Santa

Obhadzovanie je pointou hry, cieľom je dosiahnuť čo najvyššie skóre pomocou zhadzovania vecí na deti. Tie si samozrejme všetko stále natáčajú, blýskajú bleskami zo svojich zariadení Santovi do tváre, čo ho ešte viac dožiera.

Hra začína výberom vecí, ktoré si vy ako Santa pobalíte do svojho vreca – to si treba poriadne zvážiť. Potom nasadnete na sánky a letíte ponad dav detí. Veľmi jednoduchým, klasickým arkádovým ovládaním – dotykom obrazovky – spúšťate veci na deti. Čím úspešnejšie sa trafíte, tým viac bodov získavate. A okrem toho… vianoční elfovia vedia byť tiež pekne otravní. :)

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ak si teda chcete aspoň na chvíľu odpočinúť od predvianočného stresu, zájdite do Obchodu Play, kde je táto hra zadarmo k stiahnutiu. A potom vám už len stačí si pobaliť zhnité uhorky, cibule, banány, melóny alebo aj pár hnusných hračiek…

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

22.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+