MojAndroid

Aplikácia Cinema City je kompletný sprievodca kinami na území Slovenska, Česka, Poľska a Rumunska. Žiaľ, nevýhodou aplikácie je, že mapuje dianie v kinách iba vo veľkých, resp. hlavných mestách týchto krajín. Najmenej podporované je práve Slovensko, čo sa počtu kín týka.

Aplikácia vám prinesie okrem podrobného programu vybraného kina aj kompletné informácie o premietanom titule, jeho základné informácie a aj niekoľko riadkov o tom, čo sa deje v danom filme. Zatiaľ chýba aj možnosť objednať si lístok cez aplikáciu a zaplatiť.

Cinema City je zaujímavá informatívna aplikácie pre všetkých fajnšmekrov filmov v kinách, u nás najmä v Bratislave. Odporúčaná je verzia Android 2.3.7 a vyššia, no my sme ju bez problémov použili pri Android 2.3.4.

Tip na aplikáciu nám poslal čitateľ Mirec. Ďakujeme.

Cinema City (SK,CZ,PL,RO)
Pasqualle
Verzia 1.4 (10. 2. 2012)
Veľkosť 78 kB
2.3+

Zadarmo

 

16.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+