MojAndroid

Predstavte si, že z jedného dňa na druhý by ste mali všetkého, čo máte vo svojom živote radi, až päťkrát viac. Len tak, akoby švihnutím magického prútika. So svojou rodinou a blízkymi by ste tak mohli tráviť až 5-násobne viac času a napriek tomu by ste dostávali aj päťkrát tak vysoký plat ako doteraz. 

 

V O2 to s dátami prehnali

Minimálne tú poslednú vec si vďaka O2 predstavovať nemusíte. Tento mobilný operátor to totiž doslova prehnal s dátami. Zlatý a platinový paušál ich tak po novom obsahuje až päťkrát viac. Za nezmenenú cenu tak majitelia týchto balíčkov môžu surfovať omnoho dlhšie a intenzívnejšie ako si doposiaľ vedeli čo i len predstaviť.

Zlatý paušál s bonusom na telefón doposiaľ obsahoval 2 GB dát, pričom teraz ich má k dispozícii až 10 GB. Ešte lepšie to je bez bonusu na telefón, kde 3 GB nahradilo ohromných 15 GB. Nadpolovičnú väčšinu zo zmieneného objemu pritom môžete využívať aj v celej EÚ.

Pri platinovom paušále je matematika podobná. Ak ste doteraz mali 5 GB dát tak ich po novom máte 25 GB a ak ste ich mali 7, tak teraz ich už máte 30. Toto všetko pritom platí nielen pre súčasných zákazníkov, ale aj nových. No a treba povedať, že hlavná konkurencia za O2 v tomto smere značne zaostáva. Tak, čo chcete aj vy až päťkrát viac internetu v mobile? 

Viac k téme nájdete v článku O2 prekvapuje: Zlatý a Platinový paušál prinášajú 5-násobnú porciu dát alebo priamo na stránke www.o2.sk.

Článok vznikol v spolupráci s O2.

27.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+