MojAndroid

Aktualizácia: súťaž skončila a výherca bol oznámený na Facebook fanpage Samsung Česko a Slovensko. Správna odpoveď je 13 128 hodín.

Samsung vyhlasuje súťaž pre všetkých fanúšikov nového smartfónu Samsung GALAXY S III. Zapoj sa do hry a získaj ho ako prvý už pred jeho oficiálnym začiatkom predaja v Čechách a na Slovensku, ktorý sa spustí 4. júna.

Len nedávno bol predstavený v Londýne a už smeruje ku nám. Smartfón Samsung GALAXY S III – špičkovými technológiami nabité zariadenie, ktoré otvára svet  nepoznaných možností. Nemusíš sa mu prispôsobovať, pretože sa prispôsobí on tebe. Objavíš v ňom množstvo nepoznaných funkcií, ktoré ti spríjemnia a zjednodušia život. Stane sa tvojou súčasťou v práci, počas stretnutí s priateľmi ale aj oddychu. Samsung ti teraz dáva jedinečnú príležitosť, aby si sa s ním mohol pochváliť ako prvý v Čechách a na Slovensku. Uži si ho dosýta ešte skôr ako všetci ostatní a objav jeho benefity. Stačí, aby si len navštívil Facebook fanpage Samsung Česko a Slovensko a správne odpovedal na súťažnú otázku. Buď prvý a predveď sa s novým Samsung GALAXY S III už teraz.

Veľa šťastia v súťaži!

Samsung GALAXY S III – stvorený pre ľudí

25.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+