MojAndroid

Chameleon Launcher hádam ani nie je potrebné našim pravidelným čitateľom predstavovať. Projekt sa objavil už v máji tohto rokupokračoval s malými problémami a ako jeden z úspešných projektov Kickstarter sa etabloval do reality. Portál MôjAndroid.sk patril k jedným z prvých médií, ktoré mali tú česť otestovať beta verziu. Dnes máme pred sebou finálnu verziu, ktorá je už dostupná v Google Play Store a teraz je práve v akcii za cenu niečo cez tri eurá.

Pôvodná cena pohybujúca sa na úrovni necelých osem eur môže byť pre mnohých záujemcov o tento launcher odradzujúcou, najmä ak launcher dostal svoju konečnú podobu pomocou projektu Kickstarter, kde vývoj podporili jednotliví budúci používatelia tejto aplikácie.

Teraz však máme pred sebou prijateľnú cenu, ktorá by mohla byť reálnejšou a vývojárom by mohla priniesť aj naozajstný prospech. Uvidíme, či táto zmena je len dočasná, alebo bude trváca a konečná.

16.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+