MojAndroid

Aplikácia iDoklad patrí k veľmi prospešným aplikáciám, najmä pokiaľ často cestujete a potrebujete vytvárať faktúry priamo v teréne. Známa spoločnosť, vytvárajúca softvér pre účtovníctvo a fakturácie Cígler Software a.s. prináša prelomovú formu fakturácie pre všetkých podnikateľov v podobe aplikácie, ktorú máte vždy po ruke vo svojom vrecku – iDoklad.

Stačí si vytvoriť konto na stránke dodávateľa aplikácie iDoklad a potom už nič nestojí v ceste k fakturovaniu, ktoré úplne zadarmo, navyše aj priamo pomocou mobilného telefónu.

V kointe je potrebné prihlásiť sa internetovej stránke a vyplniť potrebné údaje, ktoré neskôr budú použité pri vytváraní faktúr, aj priamo pomocou aplikácie iDoklad v Android smartfóne. Jednoduchými krokmi vytvoríte faktúry, ktoré následne môžete poslať vašim stálym zákazníkom a odberateľom, alebo stačí vytvoriť nových, ktorých zaradíte do vášho portfólia.

My sme aplikáciu vyskúšali a funguje naozaj dokonale. Pokiaľ potrebujete často fakturovať na cestách, naozaj odporúčame vytvoriť si konto na stránke vývojára dodávateľa aplikácie iDoklad a aplikáciu minimálne vyskúšať.

Aplikácia iDoklad je teraz dostupná v Google Play Store a je pre všetkých používateľov zadarmo.

Zdroj, foto: Google PLay Store, iDoklad.sk, aplikácia iDoklad

11.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+