MojAndroid

Ak ste fanúšikom slovenských a českých PC hier, tak vám titul Polda určite niečo hovorí. Český výrobca Zima Software sa ním totižto v minulosti dosť preslávil, hlavne v kruhoch dospievajúcej mládeže, ktorá hľadala spojenie logiky a vtipu. Sme tak veľmi radi, že vám tieto hry môžeme predstaviť aj pre zariadenia s OS Android. Ide totižto o herné tituly, ktoré by nemali chýbať žiadnemu fanúšikovi kreslených hier.

V hre Polda 2 sa ocitáte v úlohe policajta Pankráca, ktorý sa snaží prísť na to, ako boli spáchané rôzne trestné činy. Žije v meste Marsyas, ktoré sa po celom svete preslávilo výrobou DNA klonov a práve pri vrcholnej udalosti roka – voľbe Miss Klon, neznámy človek spáchal trestný čin, ktorý musí Pankrác vyšetriť. Popri rôznych rozhovoroch a vypočúvaniach, ktoré nadabovali známi českí herci, sa môžete tešiť aj na zbieranie dôkazov, plnenie rôznych úloh a plnenie inventára, v ktorom môžete dané veci aj kombinovať. Hra je založená na pútavom príbehu a vďaka peknej kreslenej grafike zaujme hráčov všetkých vekových kategórií.

  

  

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Pokračovanie hry s označením Polda 3 vás stavia do iného herného prostredia. Pankrác už viac nie je policajtom, ale súkromným detektívom a vašou úlohou je pomôcť mu s jeho prvým prípadom. Musíte nájsť kuchára, ktorého hľadá jeho žena. Všetko sa však skomplikuje vo chvíli, keď Pankrác zistí, že nejde len tak o nejakého kuchára, ale o kuchára slávneho hokejistu, ktorý zmizol spolu s ním. V tejto časti na vás čaká viac ako 70 interaktívnych postáv, 60 rôznych miest, kde bude Pankrác pátrať a tešiť sa môžete takisto na bohatý a pútavý príbeh, ktorý vás vtiahne do hry. Počas hry sa stretnete aj s rôznymi doplnkami, akými sú napríklad minihry, ktoré vám celé hranie spríjemnia.

  

  

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Obe verzie hry Polda sú dostupné na Google Play Store bezplatne, no ak chcete sprístupniť všetky levely, musíte si ich priamo v hre dokúpiť za symbolickú cenu. Nakoľko ide o hernú klasiku, ktorá už dlhé roky žne veľký úspech, veríme, že vám tento malý poplatok nebude vôbec robiť problém a s radosťou podporíte tohto vývojára. Ide naozaj o skvelé herné tituly, ktoré si to zaslúžia. Príjemné hranie!

28.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+