MojAndroid

Aplikácia „Pivní deníček“ je pôvodne aplikácia, ktorá bola vytvorená pre Facebook. Je to malý sprievodca reštauráciami, denník vypitých pív, ochutnaných pív a vedenie si vlastnej štatistiky zo svojich pivných potuliek.

Prostredníctvom aplikácie si môžete „zmerať sily“ s inými konzumentmi „zlatého moku“ a vytvoriť si sieť svojich vlastných kontaktov.

 

 

Aplikácia je prioritne určená na rýchly prehľad a nájdenie najbližšej reštaurácie vo vašom okolí, či už podľa konkrétnej značky piva alebo najbližšieho „osviežovacieho stanovišťa“.

Keď si vyberiete svoju reštauráciu, môžete hneď získať informáciu o cene a značke piva.

Aplikácia je veľmi zaujímavou alternatívou pre nadšencov, ktorí si radi dajú kvalitnú značku piva a pri svojom výbere si dajú záležať na chuti konkrétnej značky, a nepatria ku konzumentom čohokoľvek.  Malou nevýhodou je, že aplikácia obsahuje málo reštaurácií zo Slovenska a je prioritne zameraná na české kraje. Výhodou je, že pri jej používaní môžete tento zoznam pomôcť rozširovať….

 

Pivní deníček
Lukáš Zeman
Verzia 0.1.3 (6. 8. 2011)
Veľkosť 1,4 MB
2.1+


Zadarmo

 

 

26.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+