MojAndroid

Audiotéka je aplikácia od našich západných susedov z Českej republiky. Je to aplikácia, ktorá poskytuje svojim používateľov stiahnuť si a vypočuť rôzne audio literárne diela v podobe digitálnej nahrávky.

Po prihlásení sa a vytvorení účtu sa vám otvorí svet plný literatúry v modernom šate v podobe zvukových nahrávok, ktoré sú však z časti platené. Niektoré sú na ukážku poskytované v častiach, ktoré sú zadarmo na vyskúšanie.

Treba povedať, že s podobnou aplikáciou sme sa už na www.MojAndroid.sk stretli a v dnešnej uponáhľanej dobe je audiou nahrávka často najlepším a najdostupnejším riešením, ako sa dostať k literatúre. Navyše ako podnikateľský nápad sú audio nahrávky zaujímavým predajným artiklom.

 

audioteka.cz
AUDIOTÉKA.CZ s.r.o.
Verzia 0.2.05 (4. 10. 2011)
Veľkosť 609 kB
2.1+

Zadarmo

 

 

 

21.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+