MojAndroid

Česká Android aplikácia „Vaše Oči“ je interaktívnym kontaktom s divákmi televízie Metropol. Jev to akýsi interaktívny projekt, kde sa diváci stávajú reportérmi televízie Metropol a prostredníctvom aplikácie môžu prispieť do vysielania televízie. Stačí nakrútiť video a odoslať ho na spracovanie.

Zamestnanci televízie Metropol potom zvážia, či video je vhodné svojim obsahom do vysielania televízie, alebo sa objaví len ako príspevok na internete v službe YouTube alebo na internetovej stránke televízie Metropol www.metropol.cz/vaseoci .

Z divákov a používateľov aplikácia Vaše Oči sa tak razom stávajú redaktori, kameramani, režiséri, scenáristi v jednej osobe a zároveň informujú o dianí všetkých ostatných divákov televízie. Do aplikácie sa stačí len zaregistrovať pomocou Facebooku alebo si vytvoríte konto priamo na stránke aplikácie a môžete sa zúčastniť na televíznom mediálnom dianí, zatiaľ len v Českej republike.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Vaše Oči

21.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+