MojAndroid

Ak radi čerpáte informácie z teletextu jednotlivých televíznych staníc, určite vám príde vhod aplikácia pod názvom Teletext CZ. Je to aplikácia, ktorá vám prináša teletextové spravodajstvo niekoľkých českých televízií, navyše, nájdete tu aj jednu slovenskú, televíziu Markíza.

Vyhľadávanie v aplikácii – teletexte, je naozaj jednoduché, stačí si zvoliť stránku, alebo podstránky zadaním číselných znakov s kombináciou písmen a už si môžete prečítať najnovšie spravodajstvo v podobe teletextu jednotlivých televízií.

Teletext si môžete zväčšiť, zmenšiť, pod jednotlivými stránkami môžete listovať pomocou zadávanie vstupu z obrazovky.

Teletext CZ je zaujímavá spravodajská alternatíva k množstvu spravodajských aplikácií, ktoré sa objavili v poslednom čase. V aplikácii Teletext máte po ruke niekoľko spravodajských jednotiek v podobe teletextu a tak si môžete vybrať práve tú svoju.

Verzia: 2.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Aplikácia Teletext CZ, Google Play Store

17.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+