MojAndroid

Aj keď je dnes doba, keď sa bez automobilu nepohneme azda ani na ranný nákup čerstvého pečiva do miestneho obchodu, určite sa vám niekedy stalo, že ste museli na svoju cestu použiť verejnú dopravu. Aplikácia, ktorá by vám pri tejto ceste mala pomôcť, zatiaľ len v Českej republike, sa volá PubTran, alebo ak chcete, public transit – verejná doprava.

Aplikácia PubTran ponúka naozaj všetky možné dopravné cesty a cestovné poriadky, ktoré môžete na potulkách po Českej republike potrebovať. Autobusy, vlaky, ale aj letecká doprava, to všetko nájdete v aplikácii PubTran.

V aplikácii PubTran si môžete navoliť priamu cestu, alebo si zvolíte prestupné miesto. Navyše, na aktuálne vybraný spoj si môžete nastaviť pripomienku v kalendári, alebo si spoj odoslať na mail alebo prostredníctvom SMS správy na konkrétne číslo.

Pri vybranom spoji nechýbajú ani informácie o kilometroch alebo nákladoch na cestu (cestovné). Ak si potrebujete ihneď zakúpiť cestovný lístok, stačí si stiahnuť doplnkovú aplikáciu a lístok si môžete hneď zakúpiť.

Aplikácia PubTran je naozaj vynikajúcim sprievodcom pri cestovaní po Českej republike pomocou verejnej dopravy, a ak budete toto leto cestovať k rodine alebo na dovolenku k našim západným bratom, určite si nezabudnite PubTran stiahnuť z nasledujúceho linku do vášho Android zariadenia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia PubTran

5.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+