MojAndroid

Zaujímavú aplikáciu, ktorú prináša český vývojár Lukáš Barták, sme sa rozhodli predstaviť aj vám a volá sa Pubby, ktorá ponúka ochranu pred zlodejmi, pokiaľ sa váš miláčik nabíja niekde v rohu reštaurácie alebo na izbe v moteli.

Aplikácia „Pubby – charging protector“ ponúka používateľom naozaj zaujímavú ochranu počas nabíjania telefónu v neznámych priestoroch. Stačí pripojiť telefón k elektrickej sieti, spustiť Pubby a nastaviť volanie alebo poslanie SMS v prípade, že bude telefón predčasne odpojený od prísunu energie.

Aplikácia následne upozorní dopredu zadaným textom určeného priateľa alebo známeho, alebo mu jednoducho zavolá na telefón, s ktorým možno práve v tej chvíli sedíte na káve a užívate si spoločné bezstarostné chvíle.

Pubby – ochrana počas nabíjania, je veľmi zaujímavou aplikáciu pre všetkých, ktorí potrebujú často svoj smartfón dobíjať na neznámych miestach, v hoteloch a reštauráciách. Nie je to síce „zámok na smartfón“, no počas dobíjania energie môže používateľa ukľudniť a ten nemusí jedným okom sledovať, počas nabíjania, svojho miláčika za niekoľko sto EUR.

Dostupná je verzia LITE s obmedzeniami, alebo si môžete zakúpiť plnú verziu, ktorá stojí 0,77 €.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Pubby

Verzia: Pubby
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Pubby
Aktuálna cena: Zdarma

9.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+