MojAndroid

Zaujímavú českú aplikáciu nám prinášajú vývojári známi z veľmi obľúbenej aplikácie CGTransit – Circlegate. Cestovateľská aplikácia Na Vlak – nádražní tabule, poskytuje cestovné poriadky pre Českú republiku zo všetkých staníc Českých dráh.

 

Aplikácia Na Vlak poskytuje zaujímavý pohľad na cestovné poriadky zo železničných staníc, ktoré sú v Českej republike. Môžete si pozrieť odchody a príchody vlakov z jednotlivých staníc, ktoré si nastavíte ako predvolené.

 

Zaujímavým doplnkom je aj widget, ktorý aplikácia poskytuje hneď v niekoľkých veľkostiach. Ak často cestujete vlakom po Českej republike, určite vám aplikácia poskytne komfort a prehľad o dianí na staniciach v prehľadnom menu, podobnom, ako môžete vidieť na železničných staniciach v podobe informačných tabúľ. Upraviť si môžete stanice, pridávať ich medzi obľúbené, taktiež si môžete upravovať aktualizáciu aplikácie prostredníctvom pripojenia WiFi alebo mobilných dát.

 

Aplikácia Na Vlak – nádražní tabule je teda ďalšou zaujímavou cestovateľskou pomôckou pre všetkých, ktorí radi cestujú vlakom.

 

Na objektivitu musíme uviesť fakt, ktorý sa nám počas testovania objavil, a tou bolo veľmi dlhé načítavanie jednotlivých odchodov, resp. príchodov vlakov, aj napriek pomerne slušnému pripojeniu na internet. Aplikácia napriek tomu na nás zapôsobila nielen svojim obsahom, ale aj grafickým prevedením.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Na Vlak – nádražní tabule

29.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+