MojAndroid

Zaujímavou aplikáciou na dnes je produkt Tomáša Petivokého z Českej republiky, ktorý prináša aplikáciu na zorientovanie sa v potravinovom kolotoči dnešnej doby.

Aplikácia „Kalorické tabuľky“ prináša podrobný prehľad vašej konkrétnej energetickej spotreby v podobe jedla, výdavky energie počas dňa pri rôznych aktivitách, ale aj množstvo zaujímavých spôsobov, ako zistiť nutričné hodnoty potravín pomocou vyhľadania v tabuľke alebo prostredníctvom EAN čiarového kódu.

 

 

My sme vytvorili menší prehľad nášho plánu ako schudnúť a zároveň sme si skúsili pozrieť naše výdavky energie počas dňa a porovnať ich s odporúčaním aplikácie.

Aplikácia  – Kalorické tabuľky – ponúka vynikajúceho sprievodcu svetom energie, ktorú prijímame prostredníctvom jedla a vydávame prostredníctvom našich aktivít. V tejto aplikácii je síce komplikovanejšie pracovať, pretože zadávanie jednotlivých položiek musíte pracne vypísať do svojho smartfónu. Možno by bolo dobré v budúcich upgradoch upraviť niektoré nastavenia a položky, pre rýchlejšie a plynulejšie zadávanie údajov.

Napriek tomu hodnotíme aplikáciu ako veľmi dobrý nápad, hlavne pre všetkých nadšencov, ktorí si strážia každý dekagram svojej hmotnosti a majú potrebu mať neustále pod kontrolou svoj metabolizmus a energetický cyklus.

Android Market

 

18.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Razto

    Taktiež by bolo vhodné upraviť neustále pripojenie k internetu. Minimálne zoznam obľúbených položiek by sa mohol natiahnuť do mobilu. Potom tam kde nemám pripojenie (alebo sa nechcem pripojiť) tento zoznam používať a po pripojení zosynchronizovať s účtom na internete.

+