MojAndroid

Česká Android aplikácia Jídelníček VUT je príručným sprievodcom pre všetkých študentov nachádzajúcich sa v Brne, prednostne určená pre študentov VUT Brno a prináša nám prehľad všetkých možností v okolí univerzity a v meste Brno, ako sa lacno a dobre najesť.

 

Aplikácia okrem prehľadu bufetov prináša aj pohľad na otváracie hodiny a študenti si môžu prezrieť aj aktuálny jedálny lístok spolu s cenami. Stačí si zvoliť svoj obľúbený bufet alebo „kantínu“ a nájdete všetky potrebné informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste si dali dobrý a výdatný obed.

 

V nastaveniach si môžete navoliť okrem obľúbených miest na jedenie aj možnosti kde si vyberiete zobrazenie podľa ceny jedla alebo kľúčových slov, ak máte práve chuť na niečo špeciálne. Taktiež tu nájdete možnosti zobrazenia iba aktuálne otvorených bufetov a jedální.

Aplikácia Jídelníček VUT je dokonalým sprievodcom stravovania pre študentov univerzity VUT, ale aj všetkých ostatných ľudí, ktorí hľadajú lacné a kvalitné jedlo vo svojej blízkosti.

Verzia: 3.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Aplikácia Jídelníček VUT, Google Play Store

13.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+