MojAndroid

Zdá sa, že lyžiarska sezóna sa k nám blíži míľovými krokmi, a preto je najvyšší čas siahnuť vo svojom Android zariadení po aplikáciách, ktoré prinášajú snehové spravodajstvo v jednotlivých lyžiarskych strediskách. Takou aplikáciou je aj Czech Snow Reports, ktorá prináša snehové spravodajstvo z turistických a lyžiarskych destinácií v Českej republike.

 

Czech Snow Reports je jednoduchá aplikácia so zoznamom lyžiarskych stredísk a aktuálnymi informáciami o stave snehu, teploty a podmienok pre lyžovanie. Informácie sú sťahované z internetu, takže samotná aplikácia zaberá minimum miesta v mobilnom zariadení.

Vyberať si môžete medzi niekoľkými desiatkami stredísk, ktoré si môžete zaradiť medzi obľúbené jednoduchým podržaním prsta na zariadení. Informácie sú pravidelne aktualizované, takže máte po ruke vždy aktuálne informácie z množstva lyžiarskych stredísk v Českej republike.

 

Ak patríte k nadšencom zimných športov a chystáte sa tento rok na lyžovačku do Českej republiky, určite by vám aplikácia Czech Snow Reports nemala chýbať vo vašom smartfóne alebo tablete.

Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2
Aktuálna cena: Zdarma

1.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+