MojAndroid

Do rúk sa nám dostala zaujímavá vedomostná aplikácia, ktorú možno niektorí z vás poznajú v televíznej verzii z vysielania českých televízií. Je to aplikácia „Vysoká hra“, a je prednostne určená pre česky hovoriacich hráčov, aj keď podľa dostupných informácií je dielom slovenskej vývojárskej dielne Binarts.

Aplikácia ponúka viac než 1500 kvízových otázok v 50 kategóriách a naozaj preverí vaše znalosti všeobecného prehľadu na maximum. My sme sa pri testovaní na druhý pokus dostali na sumu 55 556 Kč. Musíme však podotknúť, že po pochopení princípu a možností, to bolo viac o správnej taktike ako o vedomostiach.

Aplikácia Vysoká hra má aj svoju slovenskú verziu v podobe aplikácie Riskni milión, ktorú opäť môžete poznať z televízneho vysielania slovenských televízií a my sme vám ju prednedávnom predstavili. Tá ponúka 1200 otázok a 33 rôznych kategórií.

Vývojári ubezpečujú, že v oboch verziách aplikácií sú úplne odlišné otázky a v dvoch jazykových mutáciách získate celkom viac ako 2700 kvízových otázok.

V základnej verzii je  dostupných 7 otázok v 7 kategóriách v českej aj slovenskej hre, ďalších viac ako 1500 otázok v českej Vysokej hre si môžete zakúpiť za 1,99 €.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Vysoká hra, Binarts

Vysoká Hra – Kviz
BINARTS
Verzia 1.0.4 (17. 5. 2012)
Veľkosť 5,3 MB
2.1+

Zadarmo
Riskni Milion – Kviz
BINARTS
Verzia 1.1.0 (14. 5. 2012)
Veľkosť 5,4 MB
2.1+

Zadarmo
18.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+