MojAndroid

Tento rok bol okrem iného úspešným aj pre spoločnosť LG. Potom, ako predstavili svoju novú vlajkovú loď – Optimus G, priniesli v spolupráci so spoločnosťou Google aj ďalší Nexus smartfón – Nexus 4. To len potvrdzuje dohady o tom, že LG si pre nás chystá opäť niečo nové a nebudeme na to musieť ani dlho čakať. LG má totižto hviezdiť na CES 2013 v Las Vegas, ktoré sa koná už o niekoľko dní.

Juho-kórejská spoločnosť LG vraj na CES 2013 predstaví niekoľko prevratných noviniek. Dohady hovoria o 7-palcovom tablete, tabletofóne a o mobilnom zariadení bez okrajov. Tento smartfón by mal mať 4,7″ uhlopriečku displeja, čo nie je nič výnimočné, no okraj okolo displeja by mal mať len niečo okolo 1 mm, čo už výnimočné je. Toto zariadenie tak pokojne môžme označiť ako “smartfón bez okrajov”.

 

Dohady ďalej spomínajú aj niektoré špecifikácie už spomínaného tabletofónu a 7-palcového tabletu. Tabletofón od LG by mal disponovať 5,5″ displejom s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, čo by predstavovalo hustotu zhruba 403 pixelov na štvorcový palec. Tablet so 7-palcovým displejom bude rovnako zaujímavý. Mal by ponúkať rozlíšenie 1200 x 1920 pixelov, čo predstavuje hustotu 324 ppi. Všetko sú však len nepotvrdené dohady a to, či LG tieto novinky predstaví, sa dozvieme až v deň, kedy sa bude výstava CES 2013 konať. My vás o týchto novinkách budeme určite informovať, tak sledujte náš web a nezmeškajte predstavenie zariadení od LG.

Zdroj: PocketNow

3.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+