MojAndroid

Pomaly začína byť tradíciou, že výrobcovia mobilných telefónov zvyknú predstaviť nové farebné varianty ich vlajkových lodí pár mesiacov od ich predstavenia. Nový vzhľad zvykne do týchto smartfónov priniesť svieži vzduch a znovu porastú predaje, čo sa výrobcom určite hodí. Niečo podobné teraz skúša Samsung s vlajkovými loďami Samsung Galaxy S9 a S9+.

Náš tip
Spoločnosť Samsung prináša Galaxy S8 v novej farbe „Burgundy Red“

Vyhráva červená

Už viac rokov Apple predstavuje červené varianty svojich iPhonov s názvom Product Red, Samsung minulý rok predstavil modely Galaxy S8 a S8+ v “burgundy red” červenej farbe a dokonca aj OnePlus 5T prišiel s novou Lava Red farbou. Samsung minulý rok predstavil červené modely po polroku od predstavenia pôvodných, no tento rok to vyzerá, že sa tak stane už teraz. Minimálne v Číne. Doteraz sme mali možnosť vidieť len rendery, ktoré sa objavovali na čínskej stránke Samsungu, no dnes sa na internete objavili 4 reálne fotografie. Majú síce nižšie rozlíšenie, no ukazujú, ako najnovšie vlajkové modely od Samsungu reálne vyzerajú v červenej farbe.

Minuloročné červené modely od Samsungu boli k dispozícii len na určitých trhoch v Ázii, no dúfame, že Samsung tento rok svoju politiku zmení a objavia sa aj v Európe, no zatiaľ nie je nič potvrdené.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+