MojAndroid

CEBE akronym znamená vstup Bitcoin biznisu do centrálnej Európy. Tento región je reprezentovaný nasledovnými krajinami: Rakúsko, Česká republika, Nemecko, Maďarsko, Poľsko, Slovensko, Slovinsko a Švajčiarsko. Bude to prvá a najväčšia konferencia a organizátori ju považujú za možnosť predstaviť Bitcoin a iné crypto meny regiónu, kde ľudia ešte nevnímajú ich ekonomický potenciál.

Celý víkend nebude len o odborných a základných informáciách, ale ponúkne oveľa viac. Hlavným cieľom je rozšíriť informácie ohľadne Bitcoinu do celého regiónu strednej Európy a nájsť nových podnikateľov, investorov a zákazníkov. Toto bude zabezpečené aj aktivitami ako bitcoinový beh: RunaBit a prvou Bitcoin Party.

Hlavnými prednášajúcimi budú známe osobnosti v Bitcoinovej komunite, ale aj iní lokálni európski hovorcovia. Témami konferencie bude využitie Bitcoinu, finančná regulácia na európskom trhu, či úspešné „minovanie“ – tzv. ťaženie crypto mien. Účastníci konferencie získajú profesionálne informácie od významných novinárov, investorov, hovorcov, minerov a hackerov. Návštevníci sa môžu tešiť na viacerých vystavovateľov, medzi inými napr. firma Drop Technology Ltd – výrobca „minerov“, Bitcoin Marketing, známa charita Bitcoin Tablet, poradenská spoločnosť Coinsulting a mnoho ďaľších!

Konferencia je plánovaná pre 500 účastníkov a v prípade veľkého záujmu je možné priestory rozšíriť. Konať sa bude vo výstavných priestoroch OSN Austria Center Vienna nedaľeko centra mesta.

Organizátori už úspešne usporiadali Bitcoin Expo v Londýne v Novembri 2013 a tešia sa na ďalšiu konferenciu v tzv. „srdci Európy“. V neposlednom rade môžu účastníci zažiť jedinečnú dovolenku v historickom meste Viedeň.

5.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+