MojAndroid

Samsung predstavil svoju novinku Galaxy Tab, ktorý sa čoskoro dostane aj na slovenský trh. Niektoré e-shopy už majú tento Android tablet vo svojej ponuke v predobjednávke. Ak vás zaujíma cena tohoto zariadenia vedzte, že cena za 16 GB verziu sa začína na hranici 675-699 Euro. V ponuke by sa mal objaviť ešte aj ako 32 GB verzia.

Tablet Samsung GALAXY Tab plne podporuje inšpiráciu – majte viac možností na cestách.

Tablet GALAXY Tab zosobňuje koncept mobility a komunikácie. Minimalistický a tenký dizajn elegantným spôsobom doplní váš životný štýl. Užite si dokonalý vizuálny zážitok vďaka 7-palcovej obrazovke, ktorá predstavuje dokonalú vyváženosť mobility a dynamických funkcií. Keďže váži len 380 gramov, nie je žiaden problém používať tento tablet v dlani po celý deň. Užite si silu prenosného počítača a mobilnej komunikácie vďaka formátu založenému na minimalistickom koncepte a koncepte prenosnosti. Zmeňte svoj biznis štýl prostredníctvom dokonalého tabletu.

Neobmedzený prístup k prehliadaniu webu vďaka podpore technológie Flash 10.1

Prezerajte si obsah vo formáte Flash 10.1 na 7-palcovej obrazovke a úplne sa ponorte do interaktívneho webu. Odteraz sa už nemusíte báť navštevovať lokality, ktoré prezentujú obsah vo formáte Flash 10.1, ako sú napríklad interaktívne hry, animácie, úžasné internetové aplikácie, prezentácie údajov a bohatý multimediálny obsah. Absolútna spoľahlivosť pri využívaní bežných internetových protokolov poskytuje úplne nový zážitok z prehliadania webu, ktorý výrazne prekonáva bežné spôsoby.

Pomocou aplikácie Readers Hub nájdete všetko – knihy, časopisy aj noviny.

Aplikácia Readers Hub predstavuje integrované riešenie, prostredníctvom ktorého môžete čítať knihy, časopisy a noviny, a získať tak obsah typu e-Reading, kedykoľvek si chcete prečítať najnovší bestseller, zaujímavý komentár alebo rôzne študijné materiály. Vytvorte si svoju vlastnú knižnicu, a získajte tak okamžitý prístup k svojim obľúbeným knihám. Stačí sa len dotknúť prstom… Tablet GALAXY Tab má veľkosť populárnych knižiek do vrecka. Počas poobedňajšej prestávky si tak môžete ukradnúť malú chvíľku len pre seba a prečítať si niečo zaujímavé.

Bohaté multimediálne možnosti

7-palcová obrazovka umožňujúca prehrávať videá vo vysokom rozlíšení Full HD je dokonalou platformou na pozeranie filmov počas vašich ciest. Vďaka funkcii priestorového zvuku SoundAlive 3D si môžete vychutnať priestorový zvuk 5.1, ktorý znie ako v kine, prípadne si môžete vypočuť koncert, ktorý znie ako v hale. A to všetko vďaka úžasnému tabletu vo vašej dlani.

28.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+